– RINIE SPLIET –
Een hele fijne ontvangst.
Hele goede uitleg.
Leuke foto’s gemaakt.
Meteen op de computer gezet en samen foto’s uitgezocht.
Een aanrader.
– CATHLEEN GROOTE –
Van de week een afspraak gehad bij Elsje, super fijn ontvangen. Lieve vrouw die je graag helpt met poses en kleding. Goede voorlichting en denkt met je mee over poses, belichting en wat je mooi vind. De foto’s ook super snel gekregen en ben er echt ontzettend blij mee!
Bedankt!!! En zeker een aanrader!
– DESIREE BOSTERS-HENDRICKX –
We hebben een hele leuke shoot gehad, Elsje is een warme vrouw en weet alle mooie momenten snel en goed vast te leggen…we kijken net smacht uit naar het eindresultaat!
– CLAUDIA DE BEUCKELAER –
Wij hebben bij haar een newborn shoot gedaan. Ze doet haar best om mee na te denken over ideeën. Maakt de omgeving zo aangenaam mogelijk voor onze baby.
Super leuke ervaring en mooie foto’s
– MONIQUE ADANK-
Elsje is een hele professionele fotograaf. Ze is heel goed in een prettige sfeer creëren én ze geeft goede tips over hoe je moet staan, kijken etc. Mijn zoon voelde zich zo snel op zijn gemak.
– BRIGITTE VAN DER PLUIJM-
Elsje is heel begaan met haar klanten en haar werk. Ze legt alles goed uit, heeft veel ideeën over de poses, setting en achtergrond en ze werkt heel ontspannen. Wij vonden haar top, hebben mooie foto’s gekregen en kunnen haar aan iedereen aanbevelen!